Pomysły na nietypowe prezenty świąteczne w rozsądnych cenach dla mężczyzny, nastolatka, i kobiety


kultura, poradniki, sprzęt, TECHNOLOGIE / sobota, Grudzień 5th, 2015

W końcu mam zakupy świąteczne za sobą!

Bardzo lubię kupować prezenty, jednak przeżywam mały stres w tym okresie. Nie jestem pewna czy prezenty się spodobają, czy nie będą za tanie/za drogie… Czuję ulgę, gdy mam już wszystko załatwione.
 

Łatwiej jest kupować prezenty, na które składają się członkowie rodziny, np.: dla mamy składają się tata i dzieci. Dzięki temu oszczędzamy sporo i możemy kupić coś bardziej wyszukanego od skarpetek 😉
 
Poniżej przedstawiam propozycje na prezenty (takie zakupiłam w tym roku), być może pomogą Wam  z zakupami, może to będzie inspiracja dla Was i nie będziecie musieli główkować.
 

Dla Kobiety (wiek 50-55 lat), cena około 500-600zł:

 
 Portfel, portmonetka
 

Dla mężczyzny i nastolatka, cena 130-150 zł:

 
 Gra komputerowa, konsolowa,
 
 Golarka do twarzy,
 
Mysz komputerowa,
 
Zegarek.
 

Dla młodej dorosłej kobiety, cena 150zł:

 
 Kosmetyki markowe, np.: paletka cieni do powiek MAC,
 
 Kolorowanki dla dorosłych.
 
 
Ja w tym roku zamówiłam sobie na prezent (zazwyczaj podaję pomysły rodzinie co chciałabym dostać, dzięki czemu oszczędzam kłopotu innym) sagę Stephena Kinga „Mroczna Wieża” – 8 tomów, 2 gry konsolowe na Xbox’a One (Grand Theft Auto V i Middle-Earth: Shadow of Mordor).
 
(Visited 3 times, 1 visits today)

Witaj na moim blogu! Jeżeli szukasz informacji o rozwoju swojej kariery, ułatwianiu sobie pracy w biurze przydatnymi narzędziami, o prawie pracy i o kadrach zapraszam do działu „Kariera”. Ponadto podzielę się z Tobą swoją pasją do technologii i do przyjemnego życia. Na moim blogu i kanale YouTube znajdziesz mnóstwo recenzji aplikacji, sprzętu, gier, seriali, książek – moich małych szczęść 🙂