PORADNIKI RECENZJE sprzęt technologie

3 najważniejsze powody, dla których warto kupić PS4 (Pro)

W końcu do tego doszło… Po 1 roku i 5 miesiącach czekania kupiliśmy Playstation 4 Pro (zostało mi obiecane w prezencie za otrzymanie oferty pracy w Polsce, jeszcze przed przeprowadzką do Polski 😉 ).

Dużo czasu zleciało, było jeszcze więcej wątpliwości po drodze, jednak w końcu się udało! Mam to! Najlepszy zakup zaraz po Xboxie One 😉 Jeżeli wciąż się wachasz, to może przestaniesz po przeczytaniu poniższych powodów.

1. Jakość PRO

 

Mam Xboxa One (pierwsza generacja) i z reguły nigdy nie miałam za dużych wymagań, jeżeli chodzi o grafikę. Niestety, po odpaleniu Destiny 2 na PS4 Pro to się zmieniło. Gdy kopara mi opadła, HDR oślepił, wyryl stały, piękny obraz w źrenicach, od tego nie ma odwrotu. Gry wyglądają prześlicznie, nie wstyd pokazać chłopakowi, rodzinie, znajomym.

2. Gry na wyłączność

I znów, niestety! Nie ma co ukrywać, że Xbox strasznie się zaniedbał (a raczej jego ojciec – Microsoft) i rozleniwił i przestał produkować warte uwagi gry na wyłączność dla tej platformy.
Gry na wyłączność dla Playstation były głównym powodem, dlaczego tak bardzo chciałam kupić tą konsolę i tyle na nią czekałam. Ze świecą szukać trzeba gry na podobieństwo Uncharted (Tomb Raider jest też na PS4), God of War, Horizon Zero Dawn, czy inFamous. A to tylko wierzchołek. Na każdej z dużych konferencji branżowych są zapowiadane coraz to nowe exclusivy na PS4. A użytkownicy Xboxa tylko mogą pozazdrościć, lub dokupić Playstation…

3. Społeczność

Two players playing video games on TV at home

Założę się, że masz znajomego, który ma i gra na PS4. Wydaje mi się też, że łatwiej na Playstation gra się w strzelanki online, czyli nuda Ci nie grozi. Zbliża się zima, długie wieczory warto sobie urozmaicić rywalizacją online. By grać online należy zakupić subskrypcję Playstation Plus (około 240 PLN/rok), jednocześnie otrzymasz co miesiąc conajmniej 2 gry z wyższej półki za darmo, przypisane do Twojego konta PS Plus.

 

Możesz kupić tutaj w promocji z grą: PS4 Pro

(Visited 678 times, 1 visits today)
Przeczytaj poprzedni wpis:
Koszty uzyskania przychodu – instrukcja obsługi

Zbliża się weekend, czas na zakupy. Jak już założyłeś działalność gospodarczą z pewnością napotkałeś się z terminem "koszty uzyskania przychodu"....

Zamknij