O MNIE

Tu Justyna, witam Cię na moim blogu.

Jestem typową geek-girl, uwielbiam technologie, gry (na wszystkie dostępne konsole w 2019 r.), książki, kulturę i rozrywkę. Znajdziesz u mnie recenzje rzeczy, które zrobiły na mnie wrażenie (dobre lub złe),poradniki dotyczące organizacji pracy, obsługi sprzętu (w szczególności firmy Apple) oraz zachęcam do błogiego odpoczynku.

O co możesz mnie zapytać, czego możesz się nauczyć, czyli najpopularniejsze wpisy na blogu:

  1. Pracuję w administracji/kadrach/płacach – jednoosobowa działalność gospodarcza, prawo pracy, naliczanie płac oraz obsługa klienta stanowią mój chleb powszedni.

Zakładanie działalności gospodarczej (B2B) – poradnik krok po kroku, cz. 1

  1. W czasie wolnym nagrywam filmiki na YouTube – są to vlogi, poradniki na temat życia w Wielkiej Brytanii (mieszkałam i pracowałam tam przez 3 lata), recenzje, technologie, gameplaye.
    https://www.youtube.com/user/BlackAlienss/

 

2. Możesz mnie w ciągu tygodnia znaleźć na Twitchu – najczęściej strzelam w Overwatch lub relaksuję się przy innej grze AAA.
https://www.twitch.tv/ssawka92

3. Staram się być na bieżąco – czytam gazety, czasopisma polityczne oraz branżowe. Większość swoich przemyśleń dotyczących tego, co przeczytałam, znajdziesz w zakładce „Różności”.
http://sawkablog.pl/category/roznosci/

4. Uczę się – chcę być lepsza w prowadzeniu swoich kanałów: bloga, Instagrama, fanpage’a na Facebooku. Chcę wiedzieć więcej, i chcę dzielić się z Wami wiedzą.

https://www.facebook.com/sawkablog/

View this post on Instagram

One of favourite things #car #toyota #auris #driving

A post shared by Justyna (@justyna_sawka) on