Mam go mało, więc wykorzystuję go w 100% na poniższe przyjemności:

Co oglądam lub czytam?

327_min

Netflix, Amazon Instant Video – teraz staram się nadrabiać zaległości serialowe. W trakcie studiów byłam na bieżąco ze wszystkim, jednak teraz nie mam tyle czasu i nazbierała mi się spora lista. Aktualnie jestem w 1 sezonie Mr Robot.
Więcej czytam niż kiedyś. Kindle bardzo mi pomaga w tym, no i własne zarobki. Kupuję tyle książek, że mój mężczyzna kręci nosem i tylko buduje nowe półki na nie. Na Kindle’u mam „Znalezione nie kradzione” S. Kinga, w wersji papierowej czytam wszelkie czasopisma, które przywiozłam z Polski.

Co noszę na codzień?

471_min

Dresy! Nie lubię, gdy jest mi niewygodnie. Dlatego w domu mam spory zapas baaardzo wygodnych dresów. Wiem, że to nieseksownie, jednak mojemu mężczyźnie to nie przeszkadza (chyba, tak twierdził jeszcze godzinę temu).

Czy maluję się mając przed sobą dzień wolny?

Nie noszę makijażu. Nie lubię, zabiera to za dużo czasu. Zazwyczaj trę oczy, gdy muszę rano wstać i jestem zmęczona, więc makijaż może ulec unicestwieniu. Na naprawdę wielkie wyjście umaluję się (rocznica, randka urodzinowa, wesele), ale nie na codzień ani nawet nie do pracy.

Co jem i piję w trakcie wolnego dnia?

img_1009150803

Panini (domowe, z domowego opiekacza), zupy!, zdrowe jedzenie, grillowany kurczak, lub na parze. Ryby. Piję sporo herbaty i Inkę.

Czy organizuję sobie wyjścia odpoczynkowe?

9819e090aad02bf44fe9de0cba9c7b33

Gdy naprawdę już się nudzę w domu to wychodzę na spacer. Mieszkam bardzo blisko parku i lubię się przejść. Częściej na siłownię wolę podjechać, gdyż w Szkocji pada i wieje, a to nie sprzyja miłym spacerom. Uwielbiam grać w badmintona, ale ciężko jest mi namówić mojego Kamila na to (uważa to za coś mało męskiego). Przejażdżki samochodem również sprawiają mi mnóstwo przyjemności.

Czy poszłabym sama do kina?

o_19qqk984me7jm18951all10r7_new

Pewka. Nie widzę w tym nic złego. Popcorn tylko dla siebie!

Ulubiony sklep online?

Amazon. Najlepszy!

Czy czegoś nie pominęłam?

controller-pad-afternoon-xbox-large

Gry! Uwielbiam grać w gry komputerowe i konsolowe. Oraz nagrywać i edytować filmiki na swój kanał na YT.

A co Wy robicie w wolnym czasie?